Wcześnie obudziłem się. Monika już nie spała, a Joanna poszła do pracy. Podniecony tym co się stało podszedłem do Moniki.
– dobre imię, masz ochotę na powtórkę spośród seksu, pokaże Wszyscy ludzie garść nowego.
– w taki sposób, i co mi pokażesz?
– rozbierz się i połóż na łóżko.
Monika grzecznie wykonało moje zadanie. Wszedłem na łóżko rozchyliłem jej nogi i rozpocząłem lizać jej cipkę, jeszcze nie zarośnięto. Monice wyraźnie się to spodobało, zaczęła rytmicznie zdenerwować biodrami na piętrze i na dół. Nieco sapała dodatkowo pojękiwała. Piersi dawny niezbyt duże, aliści sterczące dodatkowo twarde. Naśliniłem paluch i włożyłem do jej dupki. Na sam początek jej się to nie podobało, ale późno była wprost zadowolona, ponieważ jęczała przeraźliwie.

Jej ruchy bioder niezmienny się rytmicznie. Pomału naciskała cipką na mnie, chciał więcej dodatkowo mocniej. Musiałem dużo się natrudzić, jej cipka przyjmowała każdą moją pieszczotę połykanie spermy. Paluszek w jej dupce zaczął wyczuwać pulsowanie. To był wskaźnik, że Monika zbliża się do orgazmu. Pilnie uniosła zgromadzenie do góry i z jękiem opadła na łóżko. Wiła się na poprzednio dodatkowo podrygiwała biodrami. Przeżywała spory szczytowanie.
– było bardzo miło, jako Inni ludzie się mogę odwdzięczyć? – zapytała
– zacznij lizać i weź do buzi mojego kutasa – odpowiedziałem
Zmieniliśmy pozycję. Monika wzięła mojego kutasa do ręki:
– mam teraz okazję spostrzec precyzyjnie jak ona wygląda – powiedziałam
Ściągała z niego skórkę powoli, jej oczom ukazał się sporych rozmiarów żołądź. Nie mogłem doczekać się jak się za niego weźmie. Niepewna co ją czeka dotknęła czubek kutasa języczkiem, należący do mnie kutas zareagował dodatkowo drgnął. Monice się to spodobało. Zaczęła lizać główkę, mineta a później całego już kutasa. Wzięła go do ust. Ledwo się mieścił, ale Monika nie poddawała się. Lizała go spośród wielką delikatnością co zwiększało doznania. Czułem, że zbliża się orgazm. Kazałem jej nadgonić, co również uczyniła. Mój kutas był już nabrzmiały dodatkowo eksplodował całkiem w jej usta. Monika tak jako na filmie połykała nienaruszony ładunek dodatkowo precyzyjnie wylizała kutasa. Pobiegła do pokoju, przyniosła od chwili posiadamy prezerwatywę. Wiedziała, że trzeba się zabezpieczać. Nałożyła gumę na kutasa, który już proch ochotę na więcej. Dodatkowo położyła się na łóżku. Wszedłem w nią bez obaw. Monika to lubiła w największym stopniu. Mój wytrysk przedłużył nasz relacja. Małe piersi Monika poruszały się w kadencja moich wepchnięć w pochwę. Monika jęczała już głośno. Przez jej ciało zaczął przechodzić orgazm, wielka fala rozkoszy, która wyzwoliła z niej okrzyki jakich jeszcze nie słyszałem. Wielką rozkosz dał się widzieć dodatkowo ostre dymanie słuchać. Monika szalała pode mną. Ja do tej pory nie mogłem dojść. Waliłem coraz mocniej, a Monika prosiła bym przestał. Chwilę późno przeżywała kolejny szczytowanie, aliści takim łącznie poprzednio ze mną. Opadłem na jej zgromadzenie bezwładnie. Monika podziękowała. Miała poprzednio dość. Niedługo miała przyjść jej matka, czekałem na kolejną nocna pora z niecierpliwością, ale o takim w następnej części.