Niezapomniane urodziny

0
1056

W tyczący się urodzin wieczór żona spędziła w łazience omal godzinę. Wyszła w zypełnym makijażu i goło stanęła przede mną. Wyglądała ślicznie. Jej długie, kruczoczarne czupryna spięte były spośród tyłu głowy. Duże, pełne, opalone piersi falowały w kadencja oddechów. W pępku lśnił złoty klips. Gładko ogolona cipka prosiła się, ażeby ją wylizaą‡. Ł»ona powoli ubrała samonośne pończoszki, zakończone szerokim paskiem koronki. Nagie, opalone zgromadzenie ukryła poniżej długą, czarną sukienką. Była ubrana, a równolegle naga. Z przodu głęboki gors odsłaniał jej duże, jędrne piersi, jakich sutki zmysłowo opięte były przez czerń tworzywo. Odkryte plecy schodziły aż do pośladków, i zgrabne nogi w wysokich szpilkach dopełniały wzwodowego widoku. Z prawej okolica rozcięcie sukienki dochodziło do biodra.

Poszliśmy dwa piętra wyżej. Drzwi otworzył jubilat. Wchodząc żona powiedziała mu, że bywa jego urodzinowym prezentem. Marek położył dłonie na jej okrągłych pośladkach, przyciągnął do siebie dodatkowo wpakował zbiór znaków głęboko w jej wargi. Ł»ona odwzajemniła podłużny, płomienny pocałunek. Podczas całowania jej graba spoczęła na rozporku sąsiada i masowała jego zawartośą‡. Jubilat jedną ręką masował lędŁºwie naszej brunetki, i drugą ściskał jej cudowne cycki wielkie cycki. Po czułym powitaniu Marek wprowadził żonę do salonu, nie zdejmując dłoni spośród jej tyłeczka. W salonie przebywało około dziesięciu mężczyzn. Pan domu przedstawił ich jako kolegów ze studiów. Panowie z zainteresowaniem wpatrywali się w cycatą brunetkę.
Ł»ona usiadła na kanapie i poprosiła o szampana. Założyła nogę na nogę, odsłaniając koronkę pończoszki. Marek podał jej pełny kieliszek, a mnie szklankę z wódką i sokiem.

Wznieśliśmy toast za zdrowie jubilata. Panowie wpatrywali się w przepastny dekolt i odsłonięte udo żony. Rozmawialiśmy o Tobie dodatkowo o niczym. W międzyczasie przyszło kolejnych pięciu kolegów. Kiedy do salonu wszedł niedawny zaproszony, żona poprosiła Marka, ażeby podszedł bliżej. Odstawiła szkło, kucnęła przed nim i rozpięła rozporek. Włożyła dłoń do wewnątrz i wyciągnęła kutasa, zbyt którym tak przepada. Łšciągnęła paluszkami napletek, wystawiła języczek i zaczęła lizaą‡ główkę okrężnymi ruchami. Ustawiliśmy się po bokach dodatkowo obserwowaliśmy, jako żona robi laskę Markowi. Chwyciła go za lędŁºwie dodatkowo poruszała głową do przodu i w tylna częśą‡, wpuszczając wielkiego kutasa do buziak. Marek oddychał coraz szybciej, żona zwiększała tempo obciągania. Zebrani mężczyŁºni uważnie przyglądali się tej scenie dodatkowo masowali swoje krocza.

Po chwili Marek z głośnym jękiem spuścił się w usta mojej brunetki. Dorodny wytrysk wypełnił jej buzię i wypływał na brodę. Ł»ona starała się całośą‡ połknąą‡â€¦
Po ostatnim wystrzale jubilat znieruchomiał dodatkowo przycisnął do siebie głowę żony. W tej pozycji wyssała mu kutasa do ostatniej kropelki spermy. Ludzie mężczyŁºni byli podnieceni tą sceną oralnego seksu. Usunęliśmy z dębowej ławy kieliszek i ruchanie ustawiliśmy ją na środku salonu. Marek zarzucił na blat gruby, biały pled. Ł»ona wstała, sięgnęła dłońmi do tyłu i rozpięła na szyi guziczek sukienki. Czerń tworzywo zsunął się na podłogę, odsłaniając jej nagie, opalone zgromadzenie. Panowie cmokali z wrażenia. Ubrana w same pończoszki i szpilki przeszła pomału na wskroś mir, kołysząc prowokacyjnie biodrami, i położyła się na ławie.

Marek rozebrał się i klęknął między nogami mojej żony. Rozszerzył jej uda, pochylił się i przyssał do jej wydepilowanej cipki. Jęknęła głośno spośród rozkoszy. Widząc to, pozostali panowie zaczęli się rozbieraą‡. Dziewiczy, jaki pozbył się odzież, klęknął za żoną i wsunął kutasa w otwarte wargi. Dwóch innych ustawiło się po bokach dodatkowo wsunęło prywatne pały w jej dłonie. Ł»ona, lizana przez Renoma, obciągała kutasa wiszącego nad jej twarzą i posuwała dłońmi dwa pozostałe. MężczyŁºni masowali jej piersi dodatkowo pobudzali palcami sztywniejące sutki. Pozostali uczestnicy urodzin stanęli wokół ławy, przyglądali się tej scenie dodatkowo masowali spersonalizowane fiuty.

Kutas w ustach żony całkiem zesztywniał i wyskoczył do góry. Był pokaŁºnych rozmiarów, trzon pokrywały słupy grubych żył. Jego właściciel ujął go w graba i posuwał, wciskając w wargi mojej brunetki duże, nabrzmiałe jądra. Marek, widząc gotowy do akcji narząd, ustąpił koledze miejsca. Ten zarzucił nogi mojej żony na spersonalizowane ramiona, przyciągnął ją na wybrzeże ławy dodatkowo wbił się w wilgotną dodatkowo gorącą cipkę. Na głos krzyknęła, czując grubą pałę, która gwałtownie weszła w jej dziurkę. Od razu stopniowy chuj wypełnił jej usta. Koleś pośród nogami trzymał ją za biodra i przenikliwie pieprzył. Trzech mężczyzn, klęczących przy jej twarzy, miętosiło jej nabrzmiałe z podniecenia cycki. Ł»ona na głos jęczała, kneblowana na wskroś rosnącego w ustach penisa i coraz szybciej posuwała trzymane w dłoniach kutasy.
Ich właściciele pomału dochodzili. Dwójka strumienie spermy zalały jej duże, jędrne piersi. Ł»ona, głośno jęcząc, wmasowała ją w spersonalizowane sutki.

Kolega, posuwający ją w cipkę, oparł dłonie na ławie. Szeroko rozłożone nogi żony spoczywały na tego wyprostowanych rękach. Facet coraz szybciej wychodził dodatkowo wchodził wielkim kutasem do jej dziurki. Na głos sapiąc wytrysnął do wewnątrz naszej brunetki. Jej zgromadzenie drżało dodatkowo wyginało się w łuk w orgazmie. Kutas spośród ust wszedł do ociekającej spermą i sokami cipki i kontynuował pracę poprzednika. Kolejny mężczyzna klęknął ponad twarzą żony. Chwycił jej lepkie od chwili spermy piersi dodatkowo wsadził pośród nie swojego fiuta. Łšcisnął cycki, otulając nimi sztywnego penisa dodatkowo zaczął je posuwaą‡. Ł»ona wystawiła języczek dodatkowo lizała tego odbyt, jaki znajdował się na całkiem jej ust. W taki sposób pobudzany mężczyzna długo nie wytrzymał. Nasienie, tryskająca z pomiędzy piersi zalała brzuch naszej kobiece. Równolegle drugi ejakulacja wypełnił jej cipkę. W pokoju rozbrzmiewały okrzyki rozkoszy żony.

Wokół ławy stało jeszcze, nie licząc mnie, dziesięciu niezaspokojonych mężczyzn. Wszyscy trzymali w dłoniach pulsujące, ostre walenie sztywne pały. Obrócili ją na poparcie, kazali przyklęknąą‡ i oprzeą‡ się na łokciach. Wypięty do góry tyłeczek aż prosił się o zerżnięcie. Trzecia częśą‡ tego wieczoru kutas wypełnił gorącą i mokrą cipkę, wchodząc w nią od tyłu. Niepodobny wpakował się w w szerokim zakresie otwarte wargi. Panowie posuwali moją żonę na dwójka bicie, pozostali masowali jej pośladki dodatkowo cycki, nie przerywają walenia koni. Dziewczyna cały czas jęczała w orgazmie. Po kilku minutach koleś posuwający jej usta wyszedł spośród niej dodatkowo obok pomocy prywatnej ręki doprowadził do wytrysku. Nasienie zalała jej policzki i nosek. Facet z tyłu trzymał ją zbyt biodra i z całych sił wbijał kutasa w cipkę. Spośród głośnym rykiem spuścił się do wewnątrz.