Mamuśka koleżanki

0
919

Matka Moniki przyszła do mnie, w sprawie akwarium. Od chwili paru lat hodowałem rybki, aliści w tutejszym wieku zaczęły interesowaą‡ mnie cipki. Mam Moniki Joanna była szczupłą kobietą w wieku 32 lat. Miała długie czarne czupryna. W każdej sytuacji, odkąd pamiętam chodziła w spódnicy za kolano i białej bluzce. Nigdy nie widziałem jej w spodniach. Była obiektem moich westchnień. Jej piwne oczy dodatkowo zapach per fumów dawny na rzecz mnie zniewalające. W każdej sytuacji czekałem na klatce schodowej żeby ją ujrzeą‡ jak wraca z pracy. Próbowałem zaglądnąą‡ poniżej spódnicę, ale w każdej chwili dyskretnie i bezowocnie.
Wróą‡my do tematu. Monika zapragnęła mieą‡ rybki, więc Joanna przyszła do mnie i spytała, czy pomogę albowiem ona się na takim nie zna. Była rozwódką, którą mąż zdradzał po lewej dodatkowo po prawej. Nieraz bawiłem się spośród Monika dodatkowo akuratnie mnie znała. Doradziłem co umiałem. Mama Moniki pracowała od poniedziałku do soboty.

W piątek po pracy przynosiła akwarium, a ego całośą‡ przygotowałem. Monika była mi bardzo wdzięczna, ale nie powiedziałem jej np. : jako te rybki karmią‡. Przeto tez przyszła do mnie mniej więcej godziny 10 dodatkowo spytała czy do niej przyjdę albowiem ona się nie zna. Nie wiem jak to należy wszystko potoczyło się dalej, ponieważ Monika była we mnie zakochana, a ego waliłem konia po nocach dodatkowo nie było mi to na rękę (w tutejszym wieku to wszakże wstyd, aliści …). Monika mnie pocałowała, a ja złapałem ją zbyt tyłek:
– chcę się z Tobą kochaą‡ w taki sposób jako na takim filmie – i włączyła jakiegoś pornola.
Bardziej interesował mnie film niż całowanie, ale Monika zaczęła się do mnie agregowaą‡. Pociech jak to można dzieci, więc zapytałem:
– wiesz jak to należy się robi?
– tak widziałem jak mama z takim Panem to robi.
Rozebraliśmy się, należący do mnie kutas stał, i Monika się bacznie przyglądał. Kto on przeważający, spróbuj mi go włożyą‡ tutaj jako na filmie. Mieliśmy małe dylematy, ale się udało. Zanurzyłem najwyższy punkt kutasa w cipce Moniki. Wchodził nader fetysz ciężko, i Monikę bardzo to bolało. Nie bacząc na całośą‡ nie pozwoliła mi zakończyą‡. Pojawiła się krew i śluz, i Monika krzyknęła. PóŁºno już było miło. Posuwałem ją dośą‡ rytmicznie jak na pierwszy kiedyś. Jej małe piersi stwardniały, a sutki zdradziły podnieta. Monika jęczała dodatkowo piszczała przemiennie. Widaą‡, że było jej miło, zresztą mi również. Nie trzeba było czasochłonnie czekaą‡ na efekty. Monika osiągnęła osobisty orgazm, prężąc indywidualne cząsteczka i jęcząc, a ja spuściłem się w jej środku opadając na nią. Była zadowolona, podobnie jak ego. Chciała więcej, ale zaraz miała przyjśą‡ jej mama. Poszliśmy do łazienki się umyą‡, i potem nakarmią‡ rybki.

Między mną, a Monika związała się przyjaŁºń. Nasi rodzice skutkiem tego również się zaprzyjaŁºnili. Raz, gdy moi rodzice wyjechali na 2 tygodnie czasu, zaopiekowała się mną Joanna, matka Moniki. Spałem w pokoju spośród Monika, zatem w nocy mogliśmy ciut się pobawią‡. Pośród sobą odbyliśmy kiedyś jeden stosunek, ale poprzednio wtedy zapowiadało się na więcej. Monice spodobał się sex. Zresztą mi też. Pierwszej nocy do posiadamy Moniki przyszedł facet. Siedzieliśmy cicho w pokoju, i Monika powiedziała:
– w tym samym momencie będą się kochaą‡ tak jak my, pokaże Wszyscy ludzie jako pójdą do sypialni.
Ucieszyłem się bo sam chciałem to ujrzeą‡. Poczekaliśmy 30 minut, i z sypialni zaczęły dochodzią‡ jęki. Monika złapała mnie za rękę dodatkowo zaprowadziła poniżej drzwi sypialni. Uchyliliśmy je nieco dodatkowo zobaczyliśmy, jako Joanna klęczy na łóżku z wypiętym tyłkiem, i jej partner wchodzi w nią od chwili tyłu. Podnieciło mnie to nader. Matka Moniki zauważyła mnie, aliści nie zareagował, tyko uśmiechnęła się dodatkowo oddała się rozkoszom. Jegomośą‡ ów jebał ją coraz mocniej, a mnie pała w spodniach stwardniałą do kresu. Monika poszła do łóżka, i ego do tej pory chwilę się przyglądałem. Joanna położyła się na plecach i rozchyliła szeroko nogi. Jej kochanek położył się na niej i zaczął pewnie jebaą‡. Joanna znów krzyczała. Jej piersi falowały w kadencja posuwania. Nie wytrzymała doszła do orgazmu, podobnie jak jej partner w okamgnieniu. Uciekłem do pokoju. Po pi깇 minutach usłyszałem jako wychodzi, i Joanna poszła do łazienki.
Za chwile drzwi od pokoju się otworzyły. Monika już spała. Jej mama podeszła do mnie dodatkowo spytała:
– podobało Inni ludzie się?
– tak – odpowiedziałem niepewnie
– to chodŁº teraz ze mną
Nie wiedziałem co się kroi. Joanna zaprowadziła mnie na łoże rozkoszy i zaczęła ściągaą‡ moją piżamę. Po chwili zsunęła płaszcz jebanie. Mój kutas stanął jeszcze raz, ale takim razem nie na darmo. Joanna złapała go do ręki:
– taki młody, a już ma czym raczyą‡
Objęła go ustami. Dreszcz emocji, podniecenia dodatkowo ciepła przeszedł na wskroś moje ciało. Joanna to widziała:
– podoba Ci się, chyba bywa całkiem dobrze aniżeli podglądaą‡?
– tak lepiej proszę Pani
– jest Joanna i tak masz do mnie mówią‡
– dobrze Joanno
Wzięła na powrót do ust mojego twardego już kutasa. Zaczęła go ssaą‡ i zwilżaą‡ językiem. Jedną ręką pieściła moje jądra, druga odbyt. Czasochłonnie nie trzeba było czekaą‡. Mama Moniki była profesjonalistką. Spuściłem się spośród jękiem całkiem do jej buzi. Wytrysk, podobnie jak orgazm był silny. Joanna obecnie wytłumaczyła i mi jako mam jej zrobią‡ minetę. Słuchając mojej nauczycielki, wsadziłem głowę między jej nogi dodatkowo rozpocząłem zwilżaą‡ językiem. Matka Moniki dała mi do tej pory wibrator, który przedtem posmarowała żelem, żebym mógł podobnie jak stymulował jej tyłeczek. Tak też zrobiłem. Sztuczny kutas wszedł bez oporu. Joanna jęknęła z podniecenia i rozkoszy.
– w taki sposób, jesteś moim aniołem, wspaniale liżesz i pieścisz, nie przestawaj
Joanna jęczała i czasem pokrzykiwała. Musiałem trochę się natrudzią‡, żeby twoja doświadczoną szparkę ująą‡ do orgazmu, aliści się udało. Joanna gniotła sobie piersi, i ja zacząłem bawiłem się jej cipką. Jej smak był rozkoszny. Była obślizła i pachniała wspaniale. Należący do mnie kutas apiaą‡ stał się twardy. Mama Moniki już jęczała jak oszalała. Zaczęła wią‡ się na łóżku, uniosła biodra wysoko po czym spośród wielkie penisy jękiem bezwładnie opadała na łóżko. Osiągnęła orgazm. Jako 18 latek doprowadziłem 39 latkę do orgazmu. Ah to buło przeżycie.
Ale to nie był krańcowośą‡ nocnych igraszek z mamą mojej młodej dziurki. Joanna położyła mnie na plecach, po czym dosiadła mojego konia. Kutas bezproblemowo wszedł w ta poprzednio wyjebaną dziurkę. Zaczęła po poprzednio skakaą‡, najpierw spokojnie i rytmicznie. Czułem, że szczytowanie się zbliża. Zauważyła to również Joanna. Łšcisnęła mi jądra, i należący do mnie szczytowanie odszedł. Ujeżdżała mnie nadal, aliści już ciut szybciej. Jej piersi podskakiwały raz zbyt razem. Mogłem ich poruszyą‡, dawny twarde i sterczące. Joanna znów zaczęła jęczeą‡, jeszcze głośniej dodatkowo głośniej. Oznaczało to, że jej szczytowanie się zbliża, zresztą należący do mnie też zaczął powracaą‡. Nie mogłem poprzednio ścierpieą‡, przez moje ciała przeszły dreszcze i spuściłem się do wewnątrz prężąc zgromadzenie tak, że aż podniosłem powyżej Joannę i opadłem na łóżko, ale jej było furt nieco. Zwijałem się spośród orgazmu, i ona mnie ujeżdżała. Wkrótce osiągnęła szczytowanie a ja prawie że straciłem świadomośą‡. Nie było odwrotu Joanna krzyknęła na głos dodatkowo opadała na moje zgromadzenie, podrygując rytmicznie. Fala rozkoszy przewijała się przez jej ciało. To był koniec na obecnie. Wylizała mi pałkę do czysta dodatkowo poszła do łazienki, i ego poszedłem spaą‡.