Matka Moniki przyszła do mnie, w sprawie akwarium. Od chwili paru lat hodowałem rybki, aliści w tutejszym wieku zaczęły interesować mnie cipki. Mam Moniki Joanna była szczupłą kobietą w wieku 32 lat. Miała długie czarne czupryna. W każdej sytuacji, odkąd pamiętam chodziła w spódnicy za kolano i białej bluzce. Nigdy nie widziałem jej w spodniach. Była obiektem moich westchnień. Jej piwne oczy dodatkowo zapach per fumów dawny na rzecz mnie zniewalające. W każdej sytuacji czekałem na klatce schodowej żeby ją ujrzeć jak wraca z pracy. Próbowałem zaglądnąć poniżej spódnicę, ale w każdej chwili dyskretnie i bezowocnie.
Wróćmy do tematu. Monika zapragnęła mieć rybki, więc Joanna przyszła do mnie i spytała, czy pomogę albowiem ona się na takim nie zna. Była rozwódką, którą mąż zdradzał po lewej dodatkowo po prawej. Nieraz bawiłem się spośród Monika dodatkowo akuratnie mnie znała. Doradziłem co umiałem. Mama Moniki pracowała od poniedziałku do soboty.

W piątek po pracy przynosiła akwarium, a ego całość przygotowałem. Monika była mi bardzo wdzięczna, ale nie powiedziałem jej np. : jako te rybki karmić. Przeto tez przyszła do mnie mniej więcej godziny 10 dodatkowo spytała czy do niej przyjdę albowiem ona się nie zna. Nie wiem jak to należy wszystko potoczyło się dalej, ponieważ Monika była we mnie zakochana, a ego waliłem konia po nocach dodatkowo nie było mi to na rękę (w tutejszym wieku to wszakże wstyd, aliści …). Monika mnie pocałowała, a ja złapałem ją zbyt tyłek:
– chcę się z Tobą kochać w taki sposób jako na takim filmie – i włączyła jakiegoś pornola.
Bardziej interesował mnie film niż całowanie, ale Monika zaczęła się do mnie agregować. Pociech jak to można dzieci, więc zapytałem:
– wiesz jak to należy się robi?
– tak widziałem jak mama z takim Panem to robi.
Rozebraliśmy się, należący do mnie kutas stał, i Monika się bacznie przyglądał. Kto on przeważający, spróbuj mi go włożyć tutaj jako na filmie. Mieliśmy małe dylematy, ale się udało. Zanurzyłem najwyższy punkt kutasa w cipce Moniki. Wchodził nader fetysz ciężko, i Monikę bardzo to bolało. Nie bacząc na całość nie pozwoliła mi zakończyć. Pojawiła się krew i śluz, i Monika krzyknęła. Późno już było miło. Posuwałem ją dość rytmicznie jak na pierwszy kiedyś. Jej małe piersi stwardniały, a sutki zdradziły podnieta. Monika jęczała dodatkowo piszczała przemiennie. Widać, że było jej miło, zresztą mi również. Nie trzeba było czasochłonnie czekać na efekty. Monika osiągnęła osobisty orgazm, prężąc indywidualne cząsteczka i jęcząc, a ja spuściłem się w jej środku opadając na nią. Była zadowolona, podobnie jak ego. Chciała więcej, ale zaraz miała przyjść jej mama. Poszliśmy do łazienki się umyć, i potem nakarmić rybki.

Między mną, a Monika związała się przyjaźń. Nasi rodzice skutkiem tego również się zaprzyjaźnili. Raz, gdy moi rodzice wyjechali na 2 tygodnie czasu, zaopiekowała się mną Joanna, matka Moniki. Spałem w pokoju spośród Monika, zatem w nocy mogliśmy ciut się pobawić. Pośród sobą odbyliśmy kiedyś jeden stosunek, ale poprzednio wtedy zapowiadało się na więcej. Monice spodobał się sex. Zresztą mi też. Pierwszej nocy do posiadamy Moniki przyszedł facet. Siedzieliśmy cicho w pokoju, i Monika powiedziała:
– w tym samym momencie będą się kochać tak jak my, pokaże Wszyscy ludzie jako pójdą do sypialni.
Ucieszyłem się bo sam chciałem to ujrzeć. Poczekaliśmy 30 minut, i z sypialni zaczęły dochodzić jęki. Monika złapała mnie za rękę dodatkowo zaprowadziła poniżej drzwi sypialni. Uchyliliśmy je nieco dodatkowo zobaczyliśmy, jako Joanna klęczy na łóżku z wypiętym tyłkiem, i jej partner wchodzi w nią od chwili tyłu. Podnieciło mnie to nader. Matka Moniki zauważyła mnie, aliści nie zareagował, tyko uśmiechnęła się dodatkowo oddała się rozkoszom. Jegomość ów jebał ją coraz mocniej, a mnie pała w spodniach stwardniałą do kresu. Monika poszła do łóżka, i ego do tej pory chwilę się przyglądałem. Joanna położyła się na plecach i rozchyliła szeroko nogi. Jej kochanek położył się na niej i zaczął pewnie jebać. Joanna znów krzyczała. Jej piersi falowały w kadencja posuwania. Nie wytrzymała doszła do orgazmu, podobnie jak jej partner w okamgnieniu. Uciekłem do pokoju. Po pięć minutach usłyszałem jako wychodzi, i Joanna poszła do łazienki.
Za chwile drzwi od pokoju się otworzyły. Monika już spała. Jej mama podeszła do mnie dodatkowo spytała:
– podobało Inni ludzie się?
– tak – odpowiedziałem niepewnie
– to chodź teraz ze mną
Nie wiedziałem co się kroi. Joanna zaprowadziła mnie na łoże rozkoszy i zaczęła ściągać moją piżamę. Po chwili zsunęła płaszcz jebanie. Mój kutas stanął jeszcze raz, ale takim razem nie na darmo. Joanna złapała go do ręki:
– taki młody, a już ma czym raczyć
Objęła go ustami. Dreszcz emocji, podniecenia dodatkowo ciepła przeszedł na wskroś moje ciało. Joanna to widziała:
– podoba Ci się, chyba bywa całkiem dobrze aniżeli podglądać?
– tak lepiej proszę Pani
– jest Joanna i tak masz do mnie mówić
– dobrze Joanno
Wzięła na powrót do ust mojego twardego już kutasa. Zaczęła go ssać i zwilżać językiem. Jedną ręką pieściła moje jądra, druga odbyt. Czasochłonnie nie trzeba było czekać. Mama Moniki była profesjonalistką. Spuściłem się spośród jękiem całkiem do jej buzi. Wytrysk, podobnie jak orgazm był silny. Joanna obecnie wytłumaczyła i mi jako mam jej zrobić minetę. Słuchając mojej nauczycielki, wsadziłem głowę między jej nogi dodatkowo rozpocząłem zwilżać językiem. Matka Moniki dała mi do tej pory wibrator, który przedtem posmarowała żelem, żebym mógł podobnie jak stymulował jej tyłeczek. Tak też zrobiłem. Sztuczny kutas wszedł bez oporu. Joanna jęknęła z podniecenia i rozkoszy.
– w taki sposób, jesteś moim aniołem, wspaniale liżesz i pieścisz, nie przestawaj
Joanna jęczała i czasem pokrzykiwała. Musiałem trochę się natrudzić, żeby twoja doświadczoną szparkę ująć do orgazmu, aliści się udało. Joanna gniotła sobie piersi, i ja zacząłem bawiłem się jej cipką. Jej smak był rozkoszny. Była obślizła i pachniała wspaniale. Należący do mnie kutas apiać stał się twardy. Mama Moniki już jęczała jak oszalała. Zaczęła wić się na łóżku, uniosła biodra wysoko po czym spośród wielkie penisy jękiem bezwładnie opadała na łóżko. Osiągnęła orgazm. Jako 18 latek doprowadziłem 39 latkę do orgazmu. Ah to buło przeżycie.
Ale to nie był krańcowość nocnych igraszek z mamą mojej młodej dziurki. Joanna położyła mnie na plecach, po czym dosiadła mojego konia. Kutas bezproblemowo wszedł w ta poprzednio wyjebaną dziurkę. Zaczęła po poprzednio skakać, najpierw spokojnie i rytmicznie. Czułem, że szczytowanie się zbliża. Zauważyła to również Joanna. Ścisnęła mi jądra, i należący do mnie szczytowanie odszedł. Ujeżdżała mnie nadal, aliści już ciut szybciej. Jej piersi podskakiwały raz zbyt razem. Mogłem ich poruszyć, dawny twarde i sterczące. Joanna znów zaczęła jęczeć, jeszcze głośniej dodatkowo głośniej. Oznaczało to, że jej szczytowanie się zbliża, zresztą należący do mnie też zaczął powracać. Nie mogłem poprzednio ścierpieć, przez moje ciała przeszły dreszcze i spuściłem się do wewnątrz prężąc zgromadzenie tak, że aż podniosłem powyżej Joannę i opadłem na łóżko, ale jej było furt nieco. Zwijałem się spośród orgazmu, i ona mnie ujeżdżała. Wkrótce osiągnęła szczytowanie a ja prawie że straciłem świadomość. Nie było odwrotu Joanna krzyknęła na głos dodatkowo opadała na moje zgromadzenie, podrygując rytmicznie. Fala rozkoszy przewijała się przez jej ciało. To był koniec na obecnie. Wylizała mi pałkę do czysta dodatkowo poszła do łazienki, i ego poszedłem spać.