Grupowy sex

0
956

Zostało jeszcze ośmiu kolesi ze sztywnymi pałami. Jeden z nich położył się poniżej żoną i nabił ją na sterczącego penisa. Drugi poślinił główkę swojego kutasa, rozszerzył jej lędŁºwie dodatkowo wcisnął się w odbyt. Rozrywana na wskroś dwie grube pały żona głośno krzyczała. Zakneblował ją trzeci kutas, wypełniając szczelnie jej usta. Dwójka inne, sztywne penisy wylądowały w jej dłoniach. Ł»ona, jak rasowa kurwa, obsługiwała równolegle pięciu facetów. Kutasy pojawiały się i znikały w jej wszystkich dziurkach w zawrotnym tempie. Mężczyzna, stojący przed jej twarzą, trzymał ją za głowę i wpychał wielkiego penisa po same jądra. Zbiorowa kopulacja ondulacja nieco minut. Ł»ona posuwała rączkami dwójka kutasy coraz szybciej i mocniej. Pierwszy spuścił się kolega walący ją od chwili tyłu. Wyszedł spośród odbytu i z jękiem zalał spermą wypięte pośladki. Kolejny wytrysnął ów w ustach. Trzymał jej głowę i wypełniał obfitym wytryskiem buzię naszej kobiety. Posuwana od chwili spodu w cipkę, żona wzięła do ust kutasy, jakie posuwała rączkami.

Kolejne wytryski wypełniły jej wargi. Sperma spływała po brodzie mojej kobiece i zalewała jej gors. Odgięła głowę do tyłu i ciężko dyszała.

Facet posuwający jej cipkę dochodził. Przewrócił żonę na plecy, wyszedł z niej dodatkowo spuścił się na opalony, płaski brzuszek. Ale to nie był krańcowośą‡. Wszedłem na ławę, chwyciłem ją za biodra dodatkowo pociągnąłem do góry. Ł»ona oparła się na ramionach i zgiętej szyi. Przybrała pozycję skarbonki. Przed oczami mieliśmy jej obie dziurki skierowane na sufit. Nogi zwisały na długości jej tułowia, cipki piersi dotykały jej brody. Wszedłem w jej ziejącą, mokrą cipkę. Drugi koleś wcisnął się obok mnie. Dwa kutasy poruszały się w jednej dziurce naszej kobiety. Pozostali dwaj panowie wsadzali jej na zmianę indywidualne fiuty w gorące usta. Ł»ona, wykończona taką ilością facetów, bezszelestnie jęczała.

Mijaliśmy się rytmicznie z kolesiem w jej cipce. Jegomośą‡ dyszał jeszcze głośniej. Poczułem ciepło jego spermy, wlewającej się w moją kobietę. Wypełniona szczelnie kutasami łono nie przyjęła jego wytrysku. Sperma wypłynęła na zewnątrz. Rozsmarowałem ją na odbycie żony i wcisnąłem tam swojego penisa. Trzymałem ją zbyt pośladki dodatkowo mocno waliłem w dupę. Dwaj mężczyŁºni, penetrujący jej wargi, zalali spermą jej zwisające na dół cycki. Na zakończenie tej części wieczoru, momentalnie wytrysnąłem w ciasną dziurkę żony, wywołując ekskluzywny okrzyk mojej brunetki. Położyłem jej ciało na ławie i poprosiłem Renoma o dużą bańkę.

Usiedliśmy wszyscy i popijaliśmy alkohol, przyglądając się nagiemu ciału żony, błyszczącego od potu i spermy. Długo leżała i dochodziła do siebie. Koledzy sąsiada gratulowali mi fantastycznej kobiety. Po paru minutach jubilat zaniósł osobisty prezent tyczący się urodzin do łazienki. Bo długo nie wracali, poszedłem zobaczyą‡, co ich zatrzymało. Otworzyłem drzwi. Łazienkę wypełniały krzyki naszej brunetki, sex lesby która słowo w słowo dawała dupy sąsiadowi. Klęczała poniżej prysznicem w strugach wody, opierając ręce o kafelki. Marek stał zbyt nią na zgiętych nogach i wbijał własnego grubego, dużego kutasa w jej odbyt. Trafiłem na końcówkę kopulacji. Po kilkunastu sekundach z głośnym sapaniem jubilat wytrysnął w odbyt mojej brunetki. Towarzyszyły temu głośne krzyki orgazmu.

Ł»ona wytarła włosy ręcznikiem i wróciliśmy do salonu, pełnego nagich mężczyzn. Mnogośą‡ była poprzednio wstawiona. Przywitali żonę radosnymi okrzykami. Łšmiało poprosili Marka, żeby od nowa podzielił się swoim prezentem urodzinowym. Paru z nich wstało i podeszło do nagiej żony. Ich ręce błądziły po jej dużych piersiach, brzuszku, gładkiej cipce dodatkowo okrągłych pośladkach. Była jeszcze bardziej podniecona. Położyła się apiaą‡ na ławie, stojącej na środku salonu. MężczyŁºni otoczyli ją. Całowali jej wargi, cycki, lizali cipkę i ssali palce u nóg.
Ł»ona jeszcze głośniej jęczała. Pieszcząc ją, kolesie pobudzali rękami swoje sztywniejące kutasy. Męskie palce wchodziły w jej wilgotna cipkę dodatkowo ociekający wodą od spermy sąsiada odbyt.
Po paru minutach rozgrzewania naszej kobiece rozpoczął się maraton. Sztywne kutasy, kolejno, wchodziły w gorące dziurki żony. Leżała na plecach, spośród w szerokim zakresie rozwartymi nogami dodatkowo po kolei przyjmowała dotychczasowych na urodzinach mężczyzn. Kiedy jeden kończył, od razu zastępował go dalszy. Potem trzecia częśą‡, czwarty, piąty…..

Spuszczali się do jej cipki, w odbyt, tryskali spermą na jej brzuch i cycki. Paru wytrysnęło
w otwarte w szerokim zakresie usta, sex impreza z których dochodziły głośne jęki rozkoszy. Po piętnastym kolesiu, jaki wypełnił spermą jej rozepchaną cipkę, obróciłem żonę na brzuch dodatkowo zerżnąłem jej dupę.
Impreza skończyła się póŁºnym wieczorem. Po kolejnej kąpieli i zmyciu zaschniętej spermy żona ubrała pończoszki, szpilki dodatkowo wieczorową kreację. Na rozstanie Marek i tego koledzy podziękowali mojej brunetce za fantastyczny prezent urodzinowy. Wróciliśmy do siebie i położyliśmy się do łóżka. Spaliśmy następnego dnia do południa.
Ł»ona długo do tej pory wspominała rocznica urodzin w towarzystwie siedemnastu kutasów