Prawdziwy pierwszy sex

0
911

Było piękne latko, miałam wówczas skonczone 19lat, a jeszcze przenigdy nie uprawiałam sexu. Wraz spośród najlepszą partnerka ze szkoły wybrałyśmy się na otwarty pływalnie. W ten dzień założyłam mój nowiutki, czarny, sexowny, dwuczęściowy stroik. Czasem się sobie podobam, aliści w tutejszym stroju wyglądałam de facto ponętnie. Położyłyśmy się na ręcznikach i zaczęłyśmy opalaą‡. W pewnej chwili postanowiłam pójśą‡ odrobinę popływaą‡, ale wręcz moja partnerka Ania została opalaą‡ się. Jak weszłam do wody zauważyłam faceta, jaki od jakiegoś czasu mi się chyba przyglądał. Z drugiego końca basenu puścił mi całusa, nie pozostałam dłużna. W okamgnieniu podpłyną do mnie. Dowiedziałam się, że posiada na opinia Łukasz dodatkowo ma 24 lata.

Był wysokim, przystojnym brunetem. W pewnym okresie złapał mnie spazm. On wziął mnie na ręce dodatkowo zaniósł miast gdzie znajdował się tego duży ręcznik. Na basenie było mnóstwo ludzi, aliści tam dokąd obecnie leżałam było ot tak pusto. Nikt nie mógł nas zauważyą‡. Łukasz położył się kłomnie dodatkowo zaczęliśmy rozmawiaą‡ o różnorakich rzeczach, co lubimy itp. W pewnym momencie mnie zaskoczył, bo pocałował mnie. Ego nie byłam zaś oporna i zaczęliśmy się namiętnie całowaą‡. Albowiem to co jak co nader lubiłam. Naglą odpiął mi górną odsetek stroju. Byłam zaskoczona dodatkowo małolatki powiedziałam że jeszcze przenigdy jego nie robiłam. On powiedział żebym się nie martwiła że będzie bardzo delikatny. Wtedy wiedziałam że to dziś będzie mój pierwszy kiedyś. Łukasz po rozpięciu mojej górnej części stroju, zaczął zwilżaą‡ językiem mnie po szyi, powoli schodził na dół. Zaczął ssaą‡ moje sutki, które po długim czasie zrobiły się nader twarde, pieścił je i ego poprzednio właśnie bezszelestnie pojękiwałam. Pilnie własną ręką zjechał w dół, ściągnął ze mnie dolną częśą‡ kąpielówek dodatkowo zaczął mi robią‡ minetę, był eteryczny, ja aktualnie jęczałam już z rozkoszy. Gdy wsunął własnego jednego palca, i potem drugiego w moją poprzednio mokrutką cipkę, nie myślałam że mogę czuą‡ się do tej pory całkiem dobrze. Przyszedł pierwszy szczytowanie, byłam wniebowzięta. W okamgnieniu zorientowałam się, że wszakże tego penis również potrzebuję czegoś powiedziałam ażeby położył się na plecach. Całowałam go namiętnie w wargi dodatkowo powoli kierowałam się do tego poprzednio sterczącego penisa. Przez jego bokserki wyglądał naprawdę bosko, aliści jak je zsunęłam moim oczom okazał się jego wielki sterczący penis. Najpierw zaczęłam się bawią‡ jego jądrami co wzbudziło w nim ekstaza, widziałam to po jego pięknej twarzy. Potem po ściągnięciu napletka końcem języka zaczęłam zwilżaą‡ językiem główkę jego penisa. Następnie zaczęłam go wsadzaą‡ sobie powoli do buzi, młode laski sprawiłam mu tym, tym większą rozkosz.

Tego penis znalazł się omal w moim głębokim gardle, czułam go w całej buziak, jego jądra dotykały moich ust. Momentalnie poczułam, że zbliża się do finału. Tak dziewiczy kiedyś w moim życiu mężczyzna spuścił mi się w ustach. Położyłam się krąg niego, ale wręcz po jego rozpalonej twarzy widziałam że nie ma dostatecznie. Wtuleni w siebie znów zaczęliśmy się dawaą‡ pocałunki. Miłym szeptem spytał czyli może teraz we mnie wejśą‡. Odpowiedziałam twierdząco. On ze stojącego ramię w ramię plecaka wyjął smakową prezerwatywę dodatkowo założył ją na własnego znów pięknie sterczącego kutasa. Rozchylił moje nogi dodatkowo pomału wsadził czubek swego kutasa w moją rozpaloną cipkę. Powoli zagłębiał się głębiej dodatkowo głębiej, aż w pewnym czasie poczułam fenomenalny boleśą‡, i z naszej pochwy ociekały soki rozkoszy przemieszane spośród krwią. Powiedziałam mu ażeby nie przestawał. On ruchał mnie jeszcze szybciej dodatkowo głębiej, i ja już jęczałam nie z bólu ale wręcz spośród rozkoszy. Czułam że zbliża się należący do mnie kolejny orgazm, wygięłam się w pół a spośród naszej cipki znów wypłynęła spora ilośą‡ soków. On tez to poczuł. Wyciągnął swego penisa, ściągnął gumkę dodatkowo wystrzelił prosto na moją buŁºia. Potem zaczął zlizywaą‡ swe sperma spośród mojej twarzy. Następnie położył się krąg mnie dodatkowo poprosił byśmy zaczęli spotkaą‡ się, na pewno przystałam na to. Po kilku minutach przetarliśmy się jego ręcznikiem, ubraliśmy slipy i mokre laski poszli poniżej natrysk. Tam pocałował mnie, domyśliłam się że znów ma ochotę, ale niestety wokoło nas takim razem było pełno osób. Po prysznicach przedstawiłam Łukasza prywatnej koleżance Ani. Ona wiedziała co się kroi. Od tego dnia spotykaliśmy się spośród Łukaszem ilekroą‡ mieliśmy czas w rzeczywistości zostaliśmy parą. Jego przyjaciele polubili mnie, i moi jego. Teraz jesteśmy naprawdę szczęśliwą parą.