Napalona laseczka

0
1013

Ten dzień priorytetowo nie należał do udanych. Znudzenie i niepogoda wprawiły mnie w zły tryb. Leżałam na łóżku dodatkowo czekałam na aparat telefoniczny od chwili dziewczyn, jakie miały dzisiaj w planach wyjście. Jak się póŁºno okazało szykowała się gruba dyskoteka. Nasz przyjaciel wynajął club, Didżeja, zaprosił wielu gości dodatkowo przygotował solidny catering. Takie party było kuszącym orzechem do zgryzienia. O 20. 00 byłyśmy już na miejscu. Z początku sztywna powietrze spośród czasem nabrała obrotu. Przez sale przewijały się masy nowych twarzy, a my jako przeważnie poszukiwałyśmy 'ofiary’. Po kilku drinkach w końcu ruszyłam na Dance-flor. Jak dama parkietu doprowadzałam mężczyzn do obłędu. Moje opinające kształtne pośladki spodnie w połączeniu spośród seksownymi ruchami wzbudzały pożądanie. Lubiłam ześrodkowywaą‡ się wzrok na prywatnej osobie i wychodziło mi to doskonale. Z godziny na godzinę impreza stawała się ciekawsza.

Tłum okazałych 'sztuk’ otaczał mnie, i ja dopuszczałam do siebie tych, którzy byli warci mojej uwagi. Wybiła 24. 00, a mi zachciało się gry w bilarda. Nieco kroków dodatkowo znalazłam się przy stole. Było tam paru facetów, którzy z łatwością wbijali bile do rozstawionych dziurek. Stałam bokiem, przyglądałam się skupionym panom i czekałam uprzejmie na swoją kolejkę. Poprzednio jednak zwolniło się miejsce jeden spośród przystojniaków zaprosił mnie do gry. Z miłą chęcią podjęłam wyzwanie i zaczęliśmy zabawę. Damian- albowiem tak proch na imię rozbił bile i rozpoczął rywalizację. Aczkolwiek zamiast popatrzeą‡ na stół, nagie dziewczyny stale spoglądał na mnie. Ja podobnie jak poprzednio zainteresowana obrzuciłam faceta kilkoma uśmieszkami dodatkowo perfidnie wypinałam tyłeczek wbijając kolejne bile. Czułam tego przeszywający wzrok i rosnące pośród nami napięcie. Trudno było mi odgrywaą‡, albowiem Damian sprawiał, że w moich majteczkach robiło się wilgotno dodatkowo ochoczo. Z tej przyczyny w pewnej chwili nie wytrzymaliśmy, odrzuciliśmy kije, a Damian ostrożnie posadził mnie na stole. Wiedziałam co się szykuje i chociażby frekwencja tylu osób nie była mi w stanie zepsuą‡ obecnie wieczoru. Damian włożył trzy palce do naszej buziak, i ja ssałam je spośród rozważają o tego penisie. W wilgotnych ustach jego pociągłe paluszki posuwały się nader gładko. Spragniona aczkolwiek czegoś więcej przejęłam inicjatywę, obsunęłam się na dół dodatkowo zaczęłam opuszkami palców drapaą‡ na wskroś spodnie nabrzmiałego członka. Potem zwiększyłam natężenie dodatkowo coraz mocniej uciskałam jego przyrodzenie. Byłam jednak niecierpliwa dodatkowo w mgnieniu oka odpięłam klawisz od chwili spodni, rozsunęłam rozporek, obciągnęłam w dół bokserki i wzięłam do ręki dużego penisa. Na chwilę oderwana od chwili rzeczywistości zauważyłam lampkę wina stojącą na rogu stołu.

Długo się nie zastanawiając wzięłam ją, wylałam na stojącego członka i z rozkoszą spijałam płynące krople. Pozostając w tego typu pieszczotach zaczęłam lizaą‡ jaja, ostrożnie je przyciągaą‡ i muskaą‡ ustami. Następnie z wyczuciem przygryzałam napletek, jednocześnie posuwając ręką po całej tego długości. W końcu wepchnęłam go głęboko do buziak, a przystojniak złapał mnie za czupryna dodatkowo nagie nastolatki mocno dopchał. Damian nie pozostał oczywiście winien dodatkowo zdzierając ze mnie spodnie oraz prześwitujące stringi rozłożył w szerokim zakresie nogi dodatkowo wpił się w mokrą cipkę. Przyciągając do siebie, uniósł moje biodra, przyłożył wargi do łechtaczki dodatkowo zaczął ją drażnią‡. Nieco gryzł, i potem żwawo lizał, aż doszedł do dziurki wkładając palce. Narwane ruchy i przyjemna penetracja językiem w niedługim czasie doprowadziła mnie do orgazmu. Moje soki ciekły po udach, i Damian spijał je jako nektar. Byliśmy rozpaleni i pragnęliśmy seksu. Damian wszedł we mnie i posuwał nader pewnie. Równolegle wsunął ręce pod stanik dodatkowo uciskał sterczące sutki. Dociskana do samego spodu czułam każdy milimetr jego członka ocierającego się o ścianki mojej mokrej cipki. Nasze wilgotne ciała walczyły, nastolatki i ciche jęki nakręcały zabawę. Damian rżnął mnie bardzo ostro i żwawo, a stół dopiero drżał. W pełni rozkoszy niemal szczytował, i ego chcąc aby spuścił się na moje duże piersi, opadłam na podłogę dodatkowo opuściłam swoją bluzkę. Zmęczona, ale usatysfakcjonowana podniosłam się dodatkowo włożyłam do tej pory języczek do jego ust. On lekko go przygryzł, ścisnął pokrótce mówiąc jędrne pośladki i odszedł z uśmiechem na twarzy. Zmieszana, ale zadowolona podniosłam odzież, dodatkowo pobiegłam do łazienki. W tym miejscu urwał mi się film, a wcześnie nie wiedząc jak w rzeczywistości obudziłam się w swoim łóżku.