Sex z egzotycznym mężczyzną…

0
911

Miał 30 lat i był szefem kuchni w jednym spośród kameralnych, przyjemnych i spokojnych hoteli na wyspie. Takie miały byą‡ właśnie moje czasochłonnie wyczekiwane wakacje. Ł»adnych przygód, niezakłócony odpoczynek, książki na leżaku, kąpiele w oceanie i pycha. Na wskroś trzy dni było precyzyjnie tak, jako sobie zaplanowałam. Aliści podczas kolacji, jak w restauracji postanowiłam zrobią‡ ilustracje niesamowitych, pięknie podanych dań – w kadrze pojawiła się czyjaś uśmiechnięta twarz.
-Podoba się Pani to danie? – zapytał po angielsku tubylec w białej koszuli. Wyróżniał się spośród innych. Był nader przekonany i całkowitym sobą mówił: „Ego tutaj rządzę”.
-Podobają mi się wszelkie – odpowiedziałam.
Okazało się, że jest szefem kuchni, zatem po tym komplemencie rozpłynął się i zapytał, co robię wieczorem dodatkowo czy będzie mógł ze mną porozmawiaą‡.

Spotkaliśmy się przy barze. Przyjrzałam mu się dokładnie. Proch bardzo estetyczną buŁºia i głębokie rzut oka. Jako dziewiczy z tubylców spowodował, że poczułam podniecenie. Gdy po kilkunastu minutach rozmowy zaproponował wspólną kąpiel w basenie, czułam, że bywam gotowa na to, co się może wydarzyą‡.

Basen znajdował się w innej części kompleksu, wskoczyliśmy do wody, a mi wciąż było gorąco. Zaczęliśmy się wyścig – kto pierwszy dopłynie do drugiego końca. Na 100% wygrał. Łšmialiśmy się i wówczas on podpłynął prawie że i pocałował mnie. Miał miękkie usta i sprawne dłonie, jakie szybko zaczęły byą‡ w błędzie po moim ciele. Przycisnął mnie do ściany basenu i całując dotykał w talii, seks dodatkowo na dole, po pośladkach, zupełnie nie ostrożnie.

Byłam w siódmym niebie, kiedy napierał na mnie i czułam, jaki jest twardy. W pewnym momencie zanurkował, zdjął mi spód od kostiumu dodatkowo zaczął pod wodą dawaą‡ pocałunki mnie po cipce. Dziewiczy raz przeżyłam garśą‡ takiego pod wodą! Zaproponował, że możemy iśą‡ do niego dodatkowo wskazał, na budynek trzy kroki od chwili basenu. Byłam pełna uznania – co za organizacja.

Po chwili leżeliśmy w jego wielkim łóżku, nad którym wisiała biała moskitiera. Czułam się jako w erotycznym śnie. Byłam bohaterką prywatnej fantazji, w której ego – dama o skórze jako mleko kocha się spośród czarnym młodzieńcem. Jego ciemne ręce na moim jasnym ciele, wielkie cycki jego czarny penis w naszej jasnoróżowej cipce.. Był stalowy i ku mojemu zaskoczeniu – najwyraŁºniej bardzo doświadczony. Krzyczałam głośno, bez oporów, bez żadnych sąsiadów za ścianą. W każdym momencie marzyłam, ażeby krzyczeą‡ spośród rozkoszy po angielsku..Był więc king, master, god, amazing fucker dodatkowo wszystkie angielskie sprośności, kto przyszły mi do głowy.

Nasz seks był długi i mocny. Najpierw wbiłam się na jego sztywnego penisa i ujeżdżałam go, a on łapał mnie zbyt pupę , klepał, ściskał i dociskał. Dawałam z siebie wszystko dodatkowo po paru minutach byłam cała mokra, ale niesłychanie szczęśliwa . Potem położyłam się na plecach, i on klęczał przede mną, trzymając moje nogi w górze. W tej pozycji mogłam widzieą‡, jak wchodzi we mnie i jako różnorakich barw jesteśmy – bardzo mnie kręcił ten widok. Miałam opory, żeby pobraą‡ do ust jego członka, więc najpierw młode dupy całowałam go ostrożnie i lizałam główkę. Była różowa, a cała resztki – czarna. Ponieważ to uwielbiam, opory szybko minęły – brałam go głęboko, do samego gardła, wodziłam językiem, zasysałam i lizałam. Patrzyłam na niego, jako odlatywał. Otworzył oczy i patrzył na mnie. Przez chwilę patrzyliśmy sobie w oczy. Skończyliśmy od chwili tyłu – uklęknęłam i oparłam się o ścianę. Pieprzył mnie z całych sił. Obecnie on był królem, i je jego klęczącą służką.

Wracałam do hotelu mijając strażników, którzy przyglądali mi się uważnie. Byłam pewna, że to nie pierwsza noc, kiedy widzą idącą tymi ścieżkami zadowoloną dziewczynę. Mój czarny król umiał korzystaą‡ spośród życia. Ego również.