Cudowny pierwszy seks z chłopakiem

0
970

Z moim chłopakiem jesteśmy dośą‡ długo dodatkowo po paru miesiącach zdecydowaliśmy się na symbiozaUdaliśmy sie do hotelu gdzie było nader przytulnie. Oboje byliśmy bardzo spięci ale powoli atmosfera się rozluŁºniła. Michał zamówił wino do pokoju. Potem oboje położyliśmy się na łóżko dodatkowo zaczęliśmy się leciutko całowaą‡. Tego ręce zaczęły dotykaą‡ mojego biustu na wskroś zwiewną koszulkę. Po niezbyt długim czasie podciągnął moją bluzkę i niezapisany staniczek spośród różową koronką dodatkowo zaczął mnie dawaą‡ pocałunki po moich sterczących sutkach. Było mi bardzo przyjemnie. Tego wargi ssały i zarazem leciutko gryzły moje piersi. Potem ja zdjęłam mu koszulkę. Oboje od chwili pasa w górę byliśmy rozebrani.

W parę chwil moje wargi wyszukały się ego tego dużej i umięśnionej klacie. Powoli zaczęłam go muskaą‡ ustami dodatkowo zwilżaą‡ językiem językiem schodząc jeszcze na dole aż dotarłam do tego krocza. Zaczęłam leciutko masowaą‡ tego dużego i nabrzmiałego penisa na wskroś spodnie. Poczułam że muszę odpiąą‡ tego spodnie bo tego penis aż sie prosi żebym wzięła go do buziak wiec w taki sposób zrobiłam. Tego duży kończyna znalazł się w moich ustach którego powoli lizałam dodatkowo ssałam. Nagle poczułam jako on dobiera się do naszej cipki. Pomału dodatkowo umiejętnie spośród ciągnął mi moje spodnie dupeczki a potem białe stringi. Zaczął mnie powoli masowaą‡ po naszej ogolonej cipce. Ja oczywiście bezustannie ssałam tego penisa. Po chwili wziął moją muszelkę na całkiem osobistych ust za sprawą czemu utworzyliśmy pozycje 69. On umiejętnie lizał moją cipkę dodatkowo wkładał osobisty zbiór znaków do naszej małej szparki wówczas moja skorupka robiła się pełna soków które on precyzyjnie zlizywał. Ja w tym okresie czasu jeszcze szybciej wkładałam tego członka do mojej buzi aż dochodził do mojego gardła. Czułam że on dochodzi zatem robiłam to jeszcze szybciej dodatkowo szybciej. Nagle strumień jego spermy prysnął na moją twarz. Połowę z tego połknęłam i innymi sprawami dupki wysmarowałam sobie buŁºia. Byliśmy poprzednio odrobinę zmęczeni więc zeszliśmy z siebie. Zaczęliśmy się znowu namiętnie dawaą‡ pocałunki. Wtedy ego siadłam na niego i Michał wziął własnego członka i wsadził mi do naszej ciasnej pochwy. Zrobił to bardzo powoli mityng nie odczułam bólu dodatkowo pomału zaczęliśmy się posuwaą‡ na przestrzeni jego on całował mnie po moich sutkach.

Uznaliśmy że musimy przerobią‡ pozycje więc zmieniliśmy na pozycje siedzącą. Wtedy świetnie było widaą‡ ego tego kutas wchodzi w moją pizdę. Było to nader przyjemnie dla oczu. Ruchaliśmy się i on trzymał mnie dupy spośród tyłu i głęboko wbijał. Momentalnie oboje poczuliśmy że dochodzimy nasze ruchy dawny jeszcze szybsze. Wówczas ego zaczęłam na głos jęczeą‡ z rozkoszy. Poczułam jak moją cipkę zalewa potok spermy. Ego podobnie jak wtedy dostałam orgazmu i moja cipka zaczęła sie kurczyą‡. Potem oboje padliśmy na łóżko dodatkowo usnęliśmy.