Gorą…cy sex we troje

0
835

Mam na imię Sylwia mam 19 lat, ale jak to się zdarzyło miałam 18 na karku. Pojechałam wpaśą‡ moich ziomków z osiedla na którym mieszkałam kiedyś. Spotkałam Paulinę, Justynę, Marcina, Dianę, Daniela, Ole i jeszcze kilka ludzi. Aliści w największym stopniu zdziwił mnie widok Dawida. Kiedyś był chudy, a jego rękę mogłam w nadgarstku uściskaą‡ stykając paluch środkowy i wskazujący jednej ręki, miał w każdej sytuacji brzydką fryzure dodatkowo beznadziejne ubranie. Teraz- muskularny, dobrze zbudowany, fryzura i ubranie jak trzeba. Poszliśmy kobiety i mężczyŁºni do restauracji na pizzę. Zjedliśmy, pogadaliśmy, dodatkowo Ci oprócz Dawida poszli do domów.

-ChodŁº do mnie, nie widziałaś mojego nowego mieszkania.
-Nie mieszkasz już tam gdzie wówczas.?
-Nie.

Złapał mnie za rękę i poszliśmy. Musieliśmy przejśą‡ na wskroś przywództwo garaży. Potem ukazał nam się pamiętnik internetowy, a z tyłu robienie loda następny i kolejny. Ostatni to ten w którym mieszkał. Weszliśmy na górę. Jego rodziców nie było, pojechali na dwa dni do tego babci. Oprowadził mnie po nie małym, aliści również nie ogromnym mieszkaniu. Pokój miał przepiękny. Usiadłam u niego na łóżku i on poszedł do kuchni po garśą‡ do picia. Chciałam wyjśą‡ do z pokoju dodatkowo iśą‡ do niego. On tymczasem wracał zapytaą‡ jaki sok chcę. W przejściu do korytarza zderzyliśmy się. Upadłam, Dawid pomógł mi zejśą‡, pociągnął mnie w taki sposób mocno że przylgnęłam do jego klatki piersiowej. Pocałowałam go, nader go pragnęłam i on to wiedział. Zdjął moją bluzkę, potem własną i zaczął rozpinaą‡ spodnie. Ego wzięłam się za zdejmowanie majtek spod miniówy. Dawid zaczął pieścią‡ rękoma moje piersi. Bardzo mi się to podobało i podniecało mnie. Po chwili zaczął dawaą‡ pocałunki dekolt. Potem językiem lizał sutki, potem brzuch, pępek. Doszedł do muszelki. Lizał, lizał dodatkowo nie mógł przestaą‡, i ego jęczałam z rozkoszy bzykanie. Potem wsadził mi jeden paluch i lekko poruszał poprzednio, dwójka, trzy. Potem palcami pieścił moją wilgotną dziurkę, a drugą dłonią macał sutki. Jęczałam spośród zachwytu. W końcu przewrócił mnie w taki sposób, że oparta rękoma o łóżko miałam tyłek wypięty w tego stronę. Wsadził Własnego Wielkiego do mojej mokrej cipki, jęknęłam spośród bólu. Boleśą‡ mnie podniecał dodatkowo jęczałam za każdym pchnięciem. Położyłam się a on posuwał mnie jeszcze szybciej. Potem wyjął go i zaczął walią‡ sobie konia. Patrzył na mnie. Potem uprawialiśmy sex odbytowy. Jęczałam dodatkowo jęczałam i on mnie dymał i dymał.

-Tak.! Rżnij mnie.!

Krzyczałam. Potem wyjął go, i ja usiadłam na łóżku mając go przed twarzą. Zaczął ręką przesuwaą‡ po nim w górę dodatkowo na dół, nasienie prysnęła mi w twarz. Przyszedł nasz partner. Dołączył do nas. Mateusz zdjął spodnie dodatkowo dymał mnie, a ego robiłam loda na rzecz Dawida. Pojękiwałam i krzyczałam. Oni też. Zaczęłam czuą‡ jak Mateusza kończyna zaczął wydymaą‡ się. Poczułam, jak litry spermy wlały mi się do pochwy. Przestałam obciągaą‡ Dawidowi dodatkowo krzyczałam z rozkoszy. Leżałam na łóżku. Mateusz podniósł mnie, położył moje uda na prywatnych i zaczął mnie na dopiero co posuwaą‡. Dawid klęczał mi ponad głową dodatkowo coraz pieprzenie kapała mi do ust nasienie. Koniec był ten, że cała pościel była lepka, ego, Mateusz i Dawid również. Potem jeszcze zrobiłam jednemu po lodzie. Ledwie idąc podążyłam umyą‡ cipkę. Potem poszłam powolnym krokiem do lokalu. Ledwo szłam. Aliści czułam się jak w niebie. potem powtórzyliśmy to ze bis. W każdej sytuacji można się umówią‡ na kolejny kiedyś. Ale tylko wówczas gdy nie będzie ich rodziców.