Mam na imię Sylwia mam 19 lat, ale jak to się zdarzyło miałam 18 na karku. Pojechałam wpaść moich ziomków z osiedla na którym mieszkałam kiedyś. Spotkałam Paulinę, Justynę, Marcina, Dianę, Daniela, Ole i jeszcze kilka ludzi. Aliści w największym stopniu zdziwił mnie widok Dawida. Kiedyś był chudy, a jego rękę mogłam w nadgarstku uściskać stykając paluch środkowy i wskazujący jednej ręki, miał w każdej sytuacji brzydką fryzure dodatkowo beznadziejne ubranie. Teraz- muskularny, dobrze zbudowany, fryzura i ubranie jak trzeba. Poszliśmy kobiety i mężczyźni do restauracji na pizzę. Zjedliśmy, pogadaliśmy, dodatkowo Ci oprócz Dawida poszli do domów.

-Chodź do mnie, nie widziałaś mojego nowego mieszkania.
-Nie mieszkasz już tam gdzie wówczas.?
-Nie.

Złapał mnie za rękę i poszliśmy. Musieliśmy przejść na wskroś przywództwo garaży. Potem ukazał nam się pamiętnik internetowy, a z tyłu robienie loda następny i kolejny. Ostatni to ten w którym mieszkał. Weszliśmy na górę. Jego rodziców nie było, pojechali na dwa dni do tego babci. Oprowadził mnie po nie małym, aliści również nie ogromnym mieszkaniu. Pokój miał przepiękny. Usiadłam u niego na łóżku i on poszedł do kuchni po garść do picia. Chciałam wyjść do z pokoju dodatkowo iść do niego. On tymczasem wracał zapytać jaki sok chcę. W przejściu do korytarza zderzyliśmy się. Upadłam, Dawid pomógł mi zejść, pociągnął mnie w taki sposób mocno że przylgnęłam do jego klatki piersiowej. Pocałowałam go, nader go pragnęłam i on to wiedział. Zdjął moją bluzkę, potem własną i zaczął rozpinać spodnie. Ego wzięłam się za zdejmowanie majtek spod miniówy. Dawid zaczął pieścić rękoma moje piersi. Bardzo mi się to podobało i podniecało mnie. Po chwili zaczął dawać pocałunki dekolt. Potem językiem lizał sutki, potem brzuch, pępek. Doszedł do muszelki. Lizał, lizał dodatkowo nie mógł przestać, i ego jęczałam z rozkoszy bzykanie. Potem wsadził mi jeden paluch i lekko poruszał poprzednio, dwójka, trzy. Potem palcami pieścił moją wilgotną dziurkę, a drugą dłonią macał sutki. Jęczałam spośród zachwytu. W końcu przewrócił mnie w taki sposób, że oparta rękoma o łóżko miałam tyłek wypięty w tego stronę. Wsadził Własnego Wielkiego do mojej mokrej cipki, jęknęłam spośród bólu. Boleść mnie podniecał dodatkowo jęczałam za każdym pchnięciem. Położyłam się a on posuwał mnie jeszcze szybciej. Potem wyjął go i zaczął walić sobie konia. Patrzył na mnie. Potem uprawialiśmy sex odbytowy. Jęczałam dodatkowo jęczałam i on mnie dymał i dymał.

-Tak.! Rżnij mnie.!

Krzyczałam. Potem wyjął go, i ja usiadłam na łóżku mając go przed twarzą. Zaczął ręką przesuwać po nim w górę dodatkowo na dół, nasienie prysnęła mi w twarz. Przyszedł nasz partner. Dołączył do nas. Mateusz zdjął spodnie dodatkowo dymał mnie, a ego robiłam loda na rzecz Dawida. Pojękiwałam i krzyczałam. Oni też. Zaczęłam czuć jak Mateusza kończyna zaczął wydymać się. Poczułam, jak litry spermy wlały mi się do pochwy. Przestałam obciągać Dawidowi dodatkowo krzyczałam z rozkoszy. Leżałam na łóżku. Mateusz podniósł mnie, położył moje uda na prywatnych i zaczął mnie na dopiero co posuwać. Dawid klęczał mi ponad głową dodatkowo coraz pieprzenie kapała mi do ust nasienie. Koniec był ten, że cała pościel była lepka, ego, Mateusz i Dawid również. Potem jeszcze zrobiłam jednemu po lodzie. Ledwie idąc podążyłam umyć cipkę. Potem poszłam powolnym krokiem do lokalu. Ledwo szłam. Aliści czułam się jak w niebie. potem powtórzyliśmy to ze bis. W każdej sytuacji można się umówić na kolejny kiedyś. Ale tylko wówczas gdy nie będzie ich rodziców.