Umówiłam się z dobrymi kolegami na małe barabara

0
911

To było kilkanaście dni temu. Umówiłam się z trzema kolegami na niezbyt duże spotkanie. Była wódka, wino, jakieś piwo. I oczywiście, obraz erotyczny. Od chwili dawna taki obraz był częścią, można powiedzieą‡, tradycją, naszych spotkań. Ale jego dnia było ciut inaczej. Z podnieceniem oglądaliśmy kobietę ruchaną w obie dziurki na wskroś facetów o wielkich kutasach. Nie powiem, podnieciło mnie to i to bardzo. Ukradkiem zerknęłam na kolegów, i prędzej na ich krocza. Ich spodnie dawny pewnie napięte. – Aliści gorąco się zrobiło – powiedziałam. – Zdejmę bluzkę. W większości wypadków siedzieliśmy obok siebie dopiero w bieliŁºnie.

Ale takim łącznie zrobiłam to spośród rozmysłem. Dodatkowo, moje ogromne cycki schowane było w nieco za małym, koronkowym staniku. Chłopaki zdjęli koszulki i spodnie. Teraz już dokładnie widziałam ich stojące pały. Zdjęłam własną króciutką spódniczkę i zostałam w samym staniku dodatkowo koronkowych stringach, także moja pizda była bardzo widoczna. Soki już po mnie ciekły. Panowie spojrzeli na mnie głodnym wzrokiem, ale na razie nic nie robili. Chcący upuściłam chipsa dodatkowo schyliłam się, pewnie wypinając swój seksowny tyłeczek. I teraz się zaczęło. Poczułam klepnięcie na swoim pośladku. Moja ręka odruchowo powędrowała na krocze Maą‡ka. Drugą zrobiłam to samo. Kamil spośród kolei zdjął należący do mnie staniczek i moje cycki pojawiły się kolegom. Sutki stały poprzednio na bacznośą‡. Daniel zerwał ze mnie mokre od chwili soczków stringi. Po kolei ściągałam chłopakom kąpielówki dodatkowo całowałam ich stojące chuje. – Chcę egzystowaą‡ waszą suką, waszą dziwką – jęknęłam dodatkowo zaczęłam obciągaą‡ im chuje niczym rasowa bladŁº. Aliści to nie wystarczało panom. Poczułam, jak chuj Maą‡ka wchodzi we mnie jednym ruchem. Poczułam lekki boleśą‡, jak wypchał moją ciasną pizdeczkę. Chuja Daniela obciągałam, Kamila masowałam. Aczkolwiek Kamil w kilka chwil stanął za mną i napluł na moje kakaowe oczko. Chwilę potem wszedł w nie jednym ruchem. Czułam, jako wypychają mnie. Rżnęli mnie pewnie. Miałam wrażenie, że od razu dojdę. Od krzyku powstrzymywał mnie kutas Daniela, jaki rżnął mnie pewnie w wargi. W parę chwil poczułam, jako wszyscy trzej tryskają we mnie spermą. Wylizałam chuja Daniela do czysta. Panowie chwilę póŁºno doprowadzili mnie do orgazmu, rżnąc mnie dwoma kutasami w cipę dodatkowo jednym w dupę. To było niesamowite.

info miałam wielki dylemat czy założyą‡ sukienkę czyli byą‡ może krótkie spodenki bądŁº spódnice. mój miałam wielki dylemat czyli ustanowią‡ sukienkę czyli byą‡ może krótkie spodenki albo spódnice. tego próbowałam dowiedzieą‡ się jakie ale nic mi to nie dało. tego ucieszyłam się, że znowu go zobaczę. tu dzisiaj bardzo rano się obudziłam. info nie byłam zadowolona, że mnie tak potraktował. tu ucieszyłam się albowiem to oznaczało, że Rafał był kędyś indziej. info kiedy w taki sposób sobie rozmyślałam to nie zauważyłam, że muszę się już zacząą‡ szykowaą‡. info ucieszyłam się albowiem to oznaczało, że Rafał był kędyś indziej. jego ale nie byłam takim zachwycona w przeciwieństwie do Rafała, ktory proch bardzo dobry płyn ustrojowy. mój na wskroś intencjonalnośą‡ przeszło mi nawet, że poszedł natknąą‡ się z Martą albowiem ona wyszła odrazu jak przyszłam go gdy tak sobie rozmyślałam to nie zauważyłam, że muszę się już zacząą‡ szykowaą‡. to dobraą‡ ubranie, umalowaą‡ się, dopasowaą‡ fryzurę i do tej pory masa innych czynności. jego lubię takie rzeczy. go kiedy poprzednio byłam gotowa do wyjścia musiałam poczekaą‡ na Rafała jakieś 40 minut ! Byłam wściekła. jego lubię takie rzeczy. to w końcu zdecydowałam się na wzorzastą nieco obcisłą sukienkę. go w takiej sytuacji zadzwoniłam do Marty pod pretekstem, że woli dzierżawią‡ jakąś bluzkę, odebrała i w tle było słychaą‡ masę krzyczących dziewczyn. info kiedy tak sobie rozmyślałam to nie zauważyłam, że muszę się już zacząą‡ szykowaą‡. tu lubię takie rzeczy. go miałam wielki dylemat czyli ustanowią‡ sukienkę czy może krótkie spodenki albo spódnice. mój dopasowaą‡ ubranie, umalowaą‡ się, dopasowaą‡ fryzurę i do tej pory masa innych czynności. go nie miałam ochoty ażeby kędyś wogóle wychodzią‡. oto na 100% się zgodziłam. tu proch ze sobą piękny pęk kwiatów. tego przez intencjonalnośą‡ przeszło mi chociażby, że poszedł natknąą‡ się spośród Martą bo ona wyszła odrazu jak przyszłam go po godzinie oddzwonił do mnie, przeprosił i zapytał czyli można się spotykaą‡ za 10 minut w parku ramię w ramię mojego domu. user miał ze sobą czarowny pęk kwiatów. tu jak przyszłam już na mnie czekał. info jak przyszłam już na mnie czekał.