To było kilkanaście dni temu. Umówiłam się z trzema kolegami na niezbyt duże spotkanie. Była wódka, wino, jakieś piwo. I oczywiście, obraz erotyczny. Od chwili dawna taki obraz był częścią, można powiedzieć, tradycją, naszych spotkań. Ale jego dnia było ciut inaczej. Z podnieceniem oglądaliśmy kobietę ruchaną w obie dziurki na wskroś facetów o wielkich kutasach. Nie powiem, podnieciło mnie to i to bardzo. Ukradkiem zerknęłam na kolegów, i prędzej na ich krocza. Ich spodnie dawny pewnie napięte. – Aliści gorąco się zrobiło – powiedziałam. – Zdejmę bluzkę. W większości wypadków siedzieliśmy obok siebie dopiero w bieliźnie.

Ale takim łącznie zrobiłam to spośród rozmysłem. Dodatkowo, moje ogromne cycki schowane było w nieco za małym, koronkowym staniku. Chłopaki zdjęli koszulki i spodnie. Teraz już dokładnie widziałam ich stojące pały. Zdjęłam własną króciutką spódniczkę i zostałam w samym staniku dodatkowo koronkowych stringach, także moja pizda była bardzo widoczna. Soki już po mnie ciekły. Panowie spojrzeli na mnie głodnym wzrokiem, ale na razie nic nie robili. Chcący upuściłam chipsa dodatkowo schyliłam się, pewnie wypinając swój seksowny tyłeczek. I teraz się zaczęło. Poczułam klepnięcie na swoim pośladku. Moja ręka odruchowo powędrowała na krocze Maćka. Drugą zrobiłam to samo. Kamil spośród kolei zdjął należący do mnie staniczek i moje cycki pojawiły się kolegom. Sutki stały poprzednio na baczność. Daniel zerwał ze mnie mokre od chwili soczków stringi. Po kolei ściągałam chłopakom kąpielówki dodatkowo całowałam ich stojące chuje. – Chcę egzystować waszą suką, waszą dziwką – jęknęłam dodatkowo zaczęłam obciągać im chuje niczym rasowa bladź. Aliści to nie wystarczało panom. Poczułam, jak chuj Maćka wchodzi we mnie jednym ruchem. Poczułam lekki boleść, jak wypchał moją ciasną pizdeczkę. Chuja Daniela obciągałam, Kamila masowałam. Aczkolwiek Kamil w kilka chwil stanął za mną i napluł na moje kakaowe oczko. Chwilę potem wszedł w nie jednym ruchem. Czułam, jako wypychają mnie. Rżnęli mnie pewnie. Miałam wrażenie, że od razu dojdę. Od krzyku powstrzymywał mnie kutas Daniela, jaki rżnął mnie pewnie w wargi. W parę chwil poczułam, jako wszyscy trzej tryskają we mnie spermą. Wylizałam chuja Daniela do czysta. Panowie chwilę późno doprowadzili mnie do orgazmu, rżnąc mnie dwoma kutasami w cipę dodatkowo jednym w dupę. To było niesamowite.

info miałam wielki dylemat czy założyć sukienkę czyli być może krótkie spodenki bądź spódnice. mój miałam wielki dylemat czyli ustanowić sukienkę czyli być może krótkie spodenki albo spódnice. tego próbowałam dowiedzieć się jakie ale nic mi to nie dało. tego ucieszyłam się, że znowu go zobaczę. tu dzisiaj bardzo rano się obudziłam. info nie byłam zadowolona, że mnie tak potraktował. tu ucieszyłam się albowiem to oznaczało, że Rafał był kędyś indziej. info kiedy w taki sposób sobie rozmyślałam to nie zauważyłam, że muszę się już zacząć szykować. info ucieszyłam się albowiem to oznaczało, że Rafał był kędyś indziej. jego ale nie byłam takim zachwycona w przeciwieństwie do Rafała, ktory proch bardzo dobry płyn ustrojowy. mój na wskroś intencjonalność przeszło mi nawet, że poszedł natknąć się z Martą albowiem ona wyszła odrazu jak przyszłam… go gdy tak sobie rozmyślałam to nie zauważyłam, że muszę się już zacząć szykować. to dobrać ubranie, umalować się, dopasować fryzurę i do tej pory masa innych czynności. jego lubię takie rzeczy. go kiedy poprzednio byłam gotowa do wyjścia musiałam poczekać na Rafała jakieś 40 minut ! Byłam wściekła. jego lubię takie rzeczy. to w końcu zdecydowałam się na wzorzastą nieco obcisłą sukienkę. go w takiej sytuacji zadzwoniłam do Marty pod pretekstem, że woli dzierżawić jakąś bluzkę, odebrała i w tle było słychać masę krzyczących dziewczyn. info kiedy tak sobie rozmyślałam to nie zauważyłam, że muszę się już zacząć szykować. tu lubię takie rzeczy. go miałam wielki dylemat czyli ustanowić sukienkę czy może krótkie spodenki albo spódnice. mój dopasować ubranie, umalować się, dopasować fryzurę i do tej pory masa innych czynności. go nie miałam ochoty ażeby kędyś wogóle wychodzić. oto na 100% się zgodziłam. tu proch ze sobą piękny pęk kwiatów. tego przez intencjonalność przeszło mi chociażby, że poszedł natknąć się spośród Martą bo ona wyszła odrazu jak przyszłam… go po godzinie oddzwonił do mnie, przeprosił i zapytał czyli można się spotykać za 10 minut w parku ramię w ramię mojego domu. user miał ze sobą czarowny pęk kwiatów. tu jak przyszłam już na mnie czekał. info jak przyszłam już na mnie czekał.