Praktyka walenia

0
892

Wcześnie obudziłem się. Monika już nie spała, a Joanna poszła do pracy. Podniecony tym co się stało podszedłem do Moniki.
– dobre imię, masz ochotę na powtórkę spośród seksu, pokaże Wszyscy ludzie garśą‡ nowego.
– w taki sposób, i co mi pokażesz?
– rozbierz się i połóż na łóżko.
Monika grzecznie wykonało moje zadanie. Wszedłem na łóżko rozchyliłem jej nogi i rozpocząłem lizaą‡ jej cipkę, jeszcze nie zarośnięto. Monice wyraŁºnie się to spodobało, zaczęła rytmicznie zdenerwowaą‡ biodrami na piętrze i na dół. Nieco sapała dodatkowo pojękiwała. Piersi dawny niezbyt duże, aliści sterczące dodatkowo twarde. Naśliniłem paluch i włożyłem do jej dupki. Na sam początek jej się to nie podobało, ale póŁºno była wprost zadowolona, ponieważ jęczała przeraŁºliwie.

Jej ruchy bioder niezmienny się rytmicznie. Pomału naciskała cipką na mnie, chciał więcej dodatkowo mocniej. Musiałem dużo się natrudzią‡, jej cipka przyjmowała każdą moją pieszczotę połykanie spermy. Paluszek w jej dupce zaczął wyczuwaą‡ pulsowanie. To był wskaŁºnik, że Monika zbliża się do orgazmu. Pilnie uniosła zgromadzenie do góry i z jękiem opadła na łóżko. Wiła się na poprzednio dodatkowo podrygiwała biodrami. Przeżywała spory szczytowanie.
– było bardzo miło, jako Inni ludzie się mogę odwdzięczyą‡? – zapytała
– zacznij lizaą‡ i weŁº do buzi mojego kutasa – odpowiedziałem
Zmieniliśmy pozycję. Monika wzięła mojego kutasa do ręki:
– mam teraz okazję spostrzec precyzyjnie jak ona wygląda – powiedziałam
Łšciągała z niego skórkę powoli, jej oczom ukazał się sporych rozmiarów żołądŁº. Nie mogłem doczekaą‡ się jak się za niego weŁºmie. Niepewna co ją czeka dotknęła czubek kutasa języczkiem, należący do mnie kutas zareagował dodatkowo drgnął. Monice się to spodobało. Zaczęła lizaą‡ główkę, mineta a póŁºniej całego już kutasa. Wzięła go do ust. Ledwo się mieścił, ale Monika nie poddawała się. Lizała go spośród wielką delikatnością co zwiększało doznania. Czułem, że zbliża się orgazm. Kazałem jej nadgonią‡, co również uczyniła. Mój kutas był już nabrzmiały dodatkowo eksplodował całkiem w jej usta. Monika tak jako na filmie połykała nienaruszony ładunek dodatkowo precyzyjnie wylizała kutasa. Pobiegła do pokoju, przyniosła od chwili posiadamy prezerwatywę. Wiedziała, że trzeba się zabezpieczaą‡. Nałożyła gumę na kutasa, który już proch ochotę na więcej. Dodatkowo położyła się na łóżku. Wszedłem w nią bez obaw. Monika to lubiła w największym stopniu. Mój wytrysk przedłużył nasz relacja. Małe piersi Monika poruszały się w kadencja moich wepchni깇 w pochwę. Monika jęczała już głośno. Przez jej ciało zaczął przechodzią‡ orgazm, wielka fala rozkoszy, która wyzwoliła z niej okrzyki jakich jeszcze nie słyszałem. Wielką rozkosz dał się widzieą‡ dodatkowo ostre dymanie słuchaą‡. Monika szalała pode mną. Ja do tej pory nie mogłem dojśą‡. Waliłem coraz mocniej, a Monika prosiła bym przestał. Chwilę póŁºno przeżywała kolejny szczytowanie, aliści takim łącznie poprzednio ze mną. Opadłem na jej zgromadzenie bezwładnie. Monika podziękowała. Miała poprzednio dośą‡. Niedługo miała przyjśą‡ jej matka, czekałem na kolejną nocna pora z niecierpliwością, ale o takim w następnej części.