Powiedziałem teraz albo przenigdy

0
1149

Historia przydarzyła mi się niejaki rok temu, w piątek ten jak każdy. Standardowo spośród grupą przyjaciół wybraliśmy się potańczyą‡ do klubu. Jak już dotarliśmy poniżej siedziba, płyn ustrojowy nam się troszkę popsuł albowiem była olbrzymia kolejka. Pilnie po niesamowitej ilości rzuconych przekleństw, wypalonych papierosów, poprawił mi się humor, zauważyłem w tłumie fajną mamuśkę, chyba była sama, na oko 36-38lat, zgrabna, kształtna i jędrna pupcia, wprost pokaŁºny biust, marzyłem o wejściu do środka i chociaż jednym tańcu z nią. W końcu udało nam się wniknąą‡ do lokalu, potańczyłem ze dobrymi znajomymi jakieś 30min, wypiłem piwo i stwierdziłem, że musze odnaleŁºą‡ kobietę spośród kolejki. Przeszukałem cały klub, donikąd jej nie było. Pogodziłem się z rozważają, że już jej dzisiaj nie spotkam.

Tańczyłem parę godzin, aż w końcu znajomi zaproponowali przemianę lokalu, byłem już zmęczony, zatem powiedziałem im, że jadę poprzednio do lokalu mieszkalnego. Wsiadłem do nocnego autobusu, poprzednio niemalże zasypiałem, aż tu nagle po trzech przystankach mnie zamurowało. Do autobusu wsiadała moja wybranka spośród klubu. Była roztrzęsiona, płakała, cała rozmazana, więc pomyślałem „obecnie bądŁº przenigdy”, podszedłem dodatkowo zapytałem czyli coś się stało, odpowiedziała że ukradli jej torebkę spośród pieniędzmi, dokumentami i innymi rzeczami niezbędnych rzeczy. Zaproponowałem, abyśmy przeszli na „TY”, zgodziła się, podała mi rękę dodatkowo przedstawiła się jak Gosia. Zapytałem, czy może posiada ochotę garśą‡ zjeśą‡, zgodziła się, wysiedliśmy w główny punkt i poszliśmy do ostatniej otwartej restauracji, złożyliśmy zamówienie, zjedliśmy, zapłaciłem, ona podziękowała mi i obiecała, że odda pieniądze, powiedziałem, że nie posiada o czym brechaą‡. Wyszliśmy z restauracji, okryłem Gosię moją kurtką, bo cała się trzęsła spośród zimna i zapytałem czy ma ochotę na przechadzka ze mną, chodziliśmy do 2 w nocy, Gosia powiedziała, że jest zmęczona, chciałaby się położyą‡ już spaą‡. Odprowadziłem ją do jej lokalu, ale było nam w taki sposób sympatycznie że zupełnie zapomnieliśmy, że Gosia nie ma torebki, w której miała klucze. Spytałem, czy nie zechciałaby przenocowaą‡ u mnie, na początku była na nie, ale póŁºniej ją jakoś przekonałem. Pojechaliśmy autobusem do mnie, zrobiłem Jej ciepłej herbaty, usiedliśmy na łóżku i rozmawialiśmy ogólnie o nas, taka dialog zapoznawcza. Rozmawiało się świetnie, aliści pilnie Gosia mnie pocałowała dodatkowo powiedziała mi że, dziękuję mi zbyt to że się nią w taki sposób zaopiekowałem, dodatkowo że nieco jest teraz takich mężczyzn. Zaczęliśmy się dawaą‡ pocałunki, było nader namiętnie, położyliśmy się na łóżku dodatkowo pomału się rozbieraliśmy nawzajem. Całowałem Gosię po szyi, ona w tym czasie zdejmowała mi spodnie, zdjąłem jej staniczek i rozpocząłem ssaą‡ jej sutki, ostrożnie je gryząc. Gosia zdjęła mi bokserki dodatkowo natychmiast zabrała się do ssania, była w tym niesamowita, widaą‡ było że tworzy to nie pierwszy raz. Po jakimś czasie wykonaliśmy zamianę, obecnie to ja lizałem jej muszelkę. W końcu powiedziała, że godzina na prawdziwą atrakcję, usiadła na mnie, włożyłem chuja w cipkę dodatkowo kazałem skakaą‡. Była szybka, aliści identycznie szybko się zmęczyła, położyła się na plecach, oparła nogi na moich ramionach dodatkowo wszedłem w nią od górska kraina. Nieziemsko głośno krzyczała, przenikliwie się pieprzyliśmy. Czułem że poprzednio dochodzę, wyjąłem kutasa i kazałem Jej wciągaą‡. Ciągnęła do samego końca, spośród finałem w buzi. Po Wam leżeliśmy nadzy na łóżku i odpoczywaliśmy, w parę chwil odpoczynku zrealizowaliśmy to od nowa, po czym poszliśmy na wspólną kąpiel. Po kąpieli popieściliśmy się jeszcze odrobinę w łóżku, Gosia zrobiła mi jeszcze szybkiego lodzika, ego ją wylizałem i poszliśmy spaą‡.

jego trzymał mnie za pośladki i nadawał mi rytm. konto byliśmy w tym miejscu sami, nie zważałam na innych osób, którzy stali poniżej drzewami chowając się przed deszczem. jego delikatnie uniosłam biodra, Marcin wsadził tam indywidualne ręce dodatkowo podniósł mnie. on zaczął je masowaą‡, zaciskaą‡, przesuną rękę na moje udo dodatkowo podniósł je do góry. profil moje nogi oplatały go w pasie, i on trzymając mnie zbyt lędŁºwie ostrożnie je gładził. jego patrzył na mnie dodatkowo posuwał się pomału na piętrze dodatkowo na dół. go chciałam, ażeby twoja krótki czas trwała dozgonnie. profil znowu dotykałam jego ramion, tych wielkich, męskich ramion, o jakich marzyłam co noc. oto moje nogi oplatały go w pasie, a ręce gładziły jego plecy. on deszcz ciągle padał, aliści powoli zaczął cofaą‡ się. on ostrożnie uniosłam biodra, Marcin wsadził tam osobiste ręce i podniósł mnie. go marcin żwawo odwrócił się dodatkowo zaczął mnie całowaą‡. profil powoli zapadał zmierzch, i my leżeliśmy w objęciach. profil nachylił się dodatkowo całował moje uda od chwili wewnątrz. tego wybiegliśmy spod budki i biegliśmy do lokalu. profil patrzył na mnie spośród uśmiechem, widaą‡ było, że cieszą go moje szczytowania. go całowałam tego klatkę piersiową, językiem bawiłam się tego sutkami. tego marcin chyba też. to podniósł mnie dodatkowo właśnie znalazłam się na tego kolanach. www zdrętwiałam, wstrzymałam oddech dodatkowo czekałam. user wzięłam przepastny dech dodatkowo spojrzałam na Marcina. to podniósł mnie dodatkowo teraz znalazłam się na tego kolanach. member podniósł mnie dodatkowo w tej chwili znalazłam się na tego kolanach. ona marcin przestał na chwilę mnie dawaą‡ pocałunki dodatkowo obniżył osobiste wargi na dole. ten kochaliśmy się obecnie na siedząco. on znowu całowaliśmy się namiętnie, a ego czułam go w sobie, wypełniał mnie w ogólności. ten wsadziłam ręce pod tego koszulkę. to całował obecnie moją szyję dodatkowo uszy, a ego nieco wygięłam się ku tyłowi. jego zaczęłam głęboko oddychaą‡, i kiedy ostrożnie przygryzł lewe ucho wydałam spośród siebie cichy jęczenie, który symbolizował, że bywa mi doskonale. go marcin powoli ściągnął ze mnie sukienkę, a ego odwdzięczając się mu tym samym, pozbawiłam go koszulki.