Lolita z nauczycielem

0
884

Moja przygoda wydarzyła się we czwartek jak mieliśmy fizykę. Uczy nas przystoiny profesor którego nieco jaki lubi. Oddawał sprawdziany z którego jako się okazało dostałam jedynkę Zapytałam się go kiedy mogę poprawią‡ ocenę ponieważ zbliżał się rok szkolny.

Nauczyciel powiedział mi ze jeszcze tego samego dnia na kółku.
-ale ja jestem nie wykonana!
-nie będziesz nic pisaą‡ pouczysz się trochę pomogę ci – odpowiedział profesor.

Tak jak się umówiliśmy przyszłam na kółko już bez mundurka. Ubrana byłam w krótką dżinsową spódniczkę dodatkowo bluzę z wiązaniem na szyi. W szkole nie było już nikogo tylko ja dodatkowo Bóg profesor. Weszłam do klasy dodatkowo usiadłam w pierwszej ławce przed biurkiem nauczyciela biusty. Zaczęłam wypakowywaą‡ zeszyty dodatkowo Książkę, lecz Pan marek(tak miał na imię profesor) powiedział ze mam to ukryą‡ dodatkowo ze mi pomoże w inny sposób. Nie wiedziałam co proch na pomysłu. Osiadłam na stoliku dodatkowo założyłam noga na nogę, czekałam. Nie musiałam czekaą‡ gdyż Marek przechylił ławkę w taki sposób ze spadłam spośród niej na kolana zanim się podniosłam on poprzednio stal przede mną dodatkowo wyjął spośród rozporka własnego penisa. Złapał mnie zbyt włosy nie wiedziałam co robią‡ bałam się ale z drugiej strony czułam narastające podnieta. Trzymając mnie zbyt włosy przyłożył swoja pale do moich zamkniętych ust masował główką moje oczy usta i policzki złapał mnie brutalnie za nos tak ze musiałam otworzyą‡ wargi. Włożył go żwawo dodatkowo po same jadra. Oczy zaczęły mi łzawią‡ dusiłam się dodatkowo dławiłam.

Zapytał :
-jesteś dziewica?
-tak – odpowiedziałam
-to już nie będziesz!!-odpowiedział i brutalnie oparł mnie o biurko nauczycielskie.

Stałam z rozszerzonymi nogami a on wkładał mi brutalnie i szybko trzy palce do cipki. Bolało mnie to dodatkowo prosiłam zęby przestał. Ale on powiedział tylko ze zaliczę test na piątkę i wkładał mi nadal teraz poprzednio czwórka palce dodatkowo druga ręką masował mój odbyt. W obu dziurkach miałam po cztery palce. Zaczęłam jęczeą‡ spośród podniecenia i ogromnego bólu. Krzyknął ze mam się zamknąą‡. Byłam poprzednio bezszelestnie w oczach miałam łzy. Złapał mnie zbyt lewe udo od chwili wewnętrznej okolica cipeczka i podniósł powyżej złapał do reki nabrzmiałą pale i włożył mi w dziurkę bez ceremonii szybko dodatkowo natychmiast cala. Krzyknęłam z bólu czułam jako mnie rozrywa. Dostałam w buŁºia. Powiedział ze jestem nieposłuszna kurwa dodatkowo ze teraz będzie wyrok włożył mi penisa do ust całego, jadra obijały mi się o brodę i spuścił się do ust ledwie połykam ogromna ilośą‡ spermy.

-podobało ci się?-zapytał. Milczałam bojąc się odpowiedzieą‡
-odpowiedz dziwko!!!!
-krzyknął i znów dostałam tym razem mocno w pośladek
-tak -odpowiedziałam cicho
-grzeczna suka – powiedział mój nauczyciel.

Wziął penisa w rękę i zaczął sam się zadowalaą‡ dal mi gruby marker do pisania po tablicy i cipeczki powiedział obliż go i włóż sobie w tyłek! wypełniłam rozkaz odwróciła się tyle do marka wypielam tyłeczek i włożyłam sobie marker w dupkę delikatnie do polowy i powoli głębiej nie widziałam co robi profesor. Pilnie poczułam ze obok markera wbija się jego członek. Miałam w tyłeczku marker dodatkowo penisa marka. Rozrywało mnie było to nader bolesne doznanie powiedział ubierz się dodatkowo idŁº do lokalu. Jak będziesz regularnie przychodzią‡ na kolko skończysz spośród piąteczką. Od tamtego czasu mam same piątki z fizyki pomimo jego ze jej nie rozumiem.